Comeback

comeBývalá popová hvězda osmdesátých let Tomi Paci, nebo-li Tomáš Pacovský (Tomáš Matonoha) vlastní obchod s hudbou „U dvou akordů“. Jako prodavače zaměstnává svého bratra Ozzáka (Martin Dejdar), který však působení U dvou akordů bere spíše jako poslání šířit správný hudební směr, než vydělávat. Mezi Ozzákovi poznávací znamení patří láska k tvrdé muzice, pivu a svérázný přístup k životu. Když se nenachází v obchodě, tak ho s největší pravděpodobností najdete v hospodě U jezevce.

Krom bratra má Tomáš dospívající dceru Ivu (Kristýna Leichtová), o kterou se až přehnaně bojí. Právě její narození dokázalo dát Tomáše zase zpátky dohromady s Ozzákem. Ten mu dlouho nemohl zapomenou, že opustil jejich kapelu Krakatice a vydal se na dráhu popové hvězdy.
Hospůdka U jezevce patří jejich sousedce, svérázné matce dvojčat Lexy (Matouš Ruml) a Saši (Marie Doležalová). Zatímco Lexa je střeštěný po matce, jako idol si zvolil Ozzáka a nikde ho nejde přehlídnout, Sašu sužuje krize, že je všemi přehlížená. V neposlední řadě je tu ještě jedna z největších fanynek Tomi Paciho, Marcelka (Dana Batulková). Její schopnost řešit problémy s ní činí naprosto nepostradatelnou součást rodiny Pacovských, kde o maléry není nouze. Proto neváhejte využít příležitosti si připomenout odvysílané epizody v sekci comeback ke shlédnutí .